Aloe jsou poměrně běžně pěstované sukulenty. Doposud bylo u těchto rostlin popsáno více než tisíc jmen, ovšem v současnosti je uznáváno asi 600 taxonů. Z tohoto množství je pouze asi 30 - 40 druhů běžně pěstováno milovníky sukulentních rostlin. Tento WEB se pokouší náhodné zbloudilce seznámit s nejběžnějšími druhy, které lze spatřit v evropských sbírkách. Rosliny lze vyhledávat buď podle pojmenování (alfabeticky řazeno) nebo podle země výskytu. Stránky jsou především určeny jako zdroj informací nadšencům a pěstitelům, kteří se zabývají sukulentní flórou. Přeji příjemné čtení a čerpání informací.

"

Nabízím přebytky odrostlých semenáčků rostlin a zakořeněné odnože kulturních rostlin
Seznam lze uložit ZDE: "semenáče a odnože".

Z kapacitních důvodů vyřizuji objednávky od 500 kč výše. Zasílám přednostně s využitím služby "Zásilkovna" a případě nejhorší eventuality také Českou poštou (to jako balík do ruky-při zaplacení předem, nebo na dobírku). U objednávky uveďte volbu dodání, místo dodání a kontaktní telefon.
.
Zde si zájemci mohou stáhnout knihu ALOE

© 2010-2021. Poslední aktualizace 28/06/2021. Kopírování textů a fotografií z tohoto WEBu není možné bez předchozího souhlasu autora! xin xiu